Drogi Pierwszoklasisto…

Czy jesteś gotowy na wspaniałą przygodę? Tym właśnie jest szkoła! Już za kilka dni spotykamy się na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego. Nie możesz się doczekać? Ja również!

Opowiem Ci o szkole. To fantastyczne miejsce, w którym każdego dnia dzieje się coś ciekawego! Tu znajdziesz nowych przyjaciół i nauczysz się nowych rzeczy.

Lubisz ciekawe historie? Wspólnie poznamy ich mnóstwo! Chcesz dowiedzieć się czegoś o zwierzętach i świecie przyrody? Razem odpowiemy na wiele pytań, które codziennie sobie zadajesz. Wszystko to z Twoją klasą , do której będziesz chodził razem z nowymi koleżankami i kolegami.

Spotykamy się 1 września o godzinie 12:00 na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. W gronie pierwszoklasistów serdecznie witają Cię także prezydent Gdyni Wojciech Szczurek oraz dyrektor naszej szkoły Andrzej Bodnar. Wszyscy życzymy Ci powodzenia!

Jeśli zdarzy się tak, że ze względu na bezpieczeństwo Twoje i innych dzieci, zajęcia będą odbywały się przez pewien czas przez internet, nie przejmuj się! Możemy widywać się krótko na ekranie komputera, a potem, z tym większą radością, spotkamy się wszyscy w Twojej nowej szkole.

Mam nadzieję, że najbliższe dni będą piękne i słoneczne. Bardzo się cieszę, że Cię dziś spotkałam. Do zobaczenia jutro!

Wychowawca klasy pierwszej

Gdynia, sierpień 2020